KİMDİR MESA ETİKET? Hızıyla şaşırtan, güven veren kurumsal yapısıyla ve dürüstlüğüyle tüm müşterilerine eşit değer veren, sattığı her bir etiketin arkasında duran ve satış sonrası verdiği sınırsız destekle, iş birliğini daima üst seviyede tutan Türkiye’de yerleşik bir iş ortağıdır Mesa Etiket... Sizin işinize; sizin gözlüğünüzle bakabilen bir iş ortağı.

Sektörün öncüsü konumunda olan MESA ETİKET, Türkiye’de Anadolu’nun ve Denizli’nin ilk dokuma etiket firması olarak 1990 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında Denizli/Türkiye ve çevresindeki konfeksiyon ve ev tekstili üreticilerine hizmet veren firmamız, artan talep karşısında 1996 yılında toplam alanı 11.068 m2 olan yeni yerine taşınarak makine sayısını ve ürün çeşitliliğini artırmıştır. Türkiye iç pazarındaki başarısını, dış pazarda da kısa zamanda yakalayan ve müşterilerin beğenisini kazanan firmamız, şirket politikası, müşterilerine sunduğu hizmet, çözüm odaklı yaklaşımı ve arandığında ulaşılabilir olmasıyla sektörün önde gelen ve aranan firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’de ve yurtdışında katıldığı fuarlarla müşteri portföyünü sürekli artıran firmamız, Amerika’dan Avustralya’ya uzanan birçok farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Firmamızın asıl faaliyet konusu dokuma etiket olmakla birlikte, dijital baskılı etiketler ve şeritler, baskı etiketler, karton etiketler, aksesuarlar ve promosyon ürünleri alanında da faaliyette bulunmaktadır.

Çalışanlarına, her açıdan değer veren ve 2015 yılında çalışan sayısını arttırarak 50 kişiye istihdam sağlayan Mesa Etiket, şirket başarısını arttırmak amacıyla sunduğu eğitim imkanlarıyla çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirmekte, şirket içindeki etkinliklerini, farkındalıklarını arttırmaktadır.