KİMDİR MESA ETİKET? Hızıyla şaşırtan, güven veren kurumsal yapısıyla ve dürüstlüğüyle tüm müşterilerine eşit değer veren, sattığı her bir etiketin arkasında duran ve satış sonrası verdiği sınırsız destekle, işbirliğini daima üst seviyede tutan bir iş ortağıdır Mesa Etiket... Sizin işinize; sizin gözlüğünüzle bakabilen bir iş ortağı

Dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyeti ve verimliliğini ilke edinen Mesa Etiket, çalışanlarından aldığı güçle her zaman yeniliklerin öncüsü olmuş, sürekli farklı arayışlar içerisinde olan müşterilerine değişik çözümler ve yenilikler sunarak Dünya’da ve Türkiye’de tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Mesa Etiket, uluslararası pazarda beklenen yüksek standartların bilinci içerisinde olup, bu doğrultuda 2006 yılından beri OEKO-TEX STANDARTS 100  sertifikasına hak kazanmış bulunmaktadır.

İş hayatına fason konfeksiyon üreticisi olarak başlayan Firmamız, müşterilerinin etiket üretimi konusundaki sıkıntılarını daha iyi anlayabilmekte ve müşterilerine çözüm odaklı öneriler sunarak,  müşterilerimize en yüksek kalitede etiketleri en kısa sürede ulaştırabilmeyi ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyetini, şirket  geleceğinin güvencesi olarak kabul eden Firmamız bu kapsamda, teknolojik donanımını, ürün ve renk çeşitliliğini sürekli yenileyerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

oekotex-sertifikasi